About Us

Hakkımızda

Şirketimiz 2016 yılında önce Türkiye’de, birkaç yıl içerisinde ise tüm dünya pazarını hedef alarak E-ticaret faaliyetlerine başlamıştır.

E-ihracat ile ilgili uluslararası kargo şirketleri ile ürünleri nihai müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak için gerekli tüm anlaşmalar yapılmıştır. 

Kurulduğumuz günden bu yana internet sitemiz üzerinden; Ev ürünleri, Anne-Bebek kategorisi, Gümüş, Seyahat Çantaları ve Aksesuar rün grupları sunuyoruz.


Ne Yapıyoruz?

Uluslararası nakliye şirketleri ile E-ticaret konusunda nihai müşterilerimize hızlı ve güvenilir şekilde ürün tesliminde gerekli anlaşmalar yapılmıştır. Ürünlerimizi doğrudan B2C’den (İşletmeden Tüketiciye) DDP ve DAP dağıtım yöntemleri ile gönderiyoruz.

İnternet sitemiz üzerinden dünyaya sattığımız ürün kategorileri; Ev Ürünleri, Gümüş Eşyalar, Banyo Ürünleri ve Banyo Tekstil Ürünleri, Anne ve Bebek, Mutfak Eşyaları, Çocuk ve Bebek Odası Seyahat Çantaları ve Aksesuarları’dır.

Vizyonumuz

Müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarmak ve ürün gruplarını genişletmeyi planlamak. Ayrıca, ülkemizi kendi değerlerine ve kalitesine odaklanan iş felsefesi ile başarıyla temsil etmek.

Yurt dışında lider bir e-ticaret şirketi olmak ve dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyeti önceliklerimizdir.